O nas

O naszej firmie

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się budową i wznoszeniem domów z bali pełnych, prostokątnych oraz półokrągłych. Przy budowie góralskiego domu z bala nie używamy gwoździ. Wykorzystujemy wyłącznie starą góralską, podhalańską metodą na tzw. węgieł. Dzięki temu otrzymujemy tradycyjne domy drewniane, które były zazwyczaj budowane w pobliżu gór w woj. Małopolskim, a obecnie zyskują coraz większą popularność w całej Polsce.

Nasze domy z drewna cechują się wysoką wytrzymałością, niespotykaną estetyką oraz bardzo atrakcyjną ceną. Do budowy wykorzystujemy różne rodzaje drewna: świerkowe, sosnowe oraz modrzewiowe. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej średnicy bala domy budowane przez naszą firmę nie porztebują dodatkowego ocieplenia co dodatkowo redukuje koszty oraz sprawia, że budynek na zewnątrz zachowuje swój góralski charakter. Budujemy także domy o konstrukcji szkieletowo – słupowej, które obijamy deską szalunkową. Nasza firma działa przede wszystkim na terenie województwa Małpolskiego, jednak jesteśmy w stanie wykonać zlecenia z całej Polski. Domy z bali w niczym nie ustępują ich murowanym odpowiednikom, a z pewnością wyróżniają się w otoczeniu. Zapraszamy do kontaktu!

12

Lat na rynku

500+

Zadowolonych klientów

200

Zrealizowanych projektów

Produkty i usługi

Domy mieszkalne, letniskowe, całoroczne, karczmy regionalne, wykonywanie więźby dachowej, pokrycie gontem drewnianym i bitumicznym, blachodachówką.
Firma zajmuje się budową i wznoszeniem obiektów z bala pełnego, okrągłego, półokrągłego i prostokątnego. Przy budowie domu z bala nie stosuje gwoździ. Nasza firma buduje starą podhalańską tradycją na tzw. węgieł. Zajmujemy się budową z drewna: świerkowego, modrzewiowego i sosnowego. Budowane przez naszą firmę domy nie potrzebują dodatkowego ocieplenia ponieważ zastosowana jest odpowiednia średnica bala. Wykonujemy również domy o konstrukcji szkieletowo-słupowej obijaną deską szalunkową o dowolnej szerokości i grubości.

Oprócz tego świadczymy także usługi wykończenia wnętrz (sufity, podłogi, szalunki z desek o grubości 2 cm i szer. dowolnej, imitacją płazów deską o grubości 3 cm i szerokości 25 cm na tzw. obce pióro, schody drewniane, barierki balkonowe i wszelkie inne prace wykonywane w drewnie.